طراحی سایت با وردپرس قیمت

طراحی وب سایت با php یا زبان برنامه نویسی پایتون بنا بر نیاز

سلام حداکثر تعداد محصولی که میتونیم داخل سایت فروشگاهی قرار بدیم چندتاست ؟

طراحی سایت وب لیزا جهت افرادی که برای پیشرفت کسب و کار خود تلاش می کنند با کادری مجرب در طراحی سایت و پشتیبانی تمام وقت در کوتاه ترین زمان ممکن به کسب کار ایده آل خود برسید.

دراصل افزونه‌ها برنامه‌هایی هستند که امکانات مشخصی را به وردپرس اضافه می‌کنند. برای ساخت فروشگاه اینترنتی هم باید از افزونه قدرتمند ووکامرس استفاده کنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی به صورت بهینه‌سازی شده برای گوگل و رعایت اصول سئو در طراحی

استفاده از استانداردهای وب سایت که به روزرسانی نشده اند.

جهت مشاهده نمونه وب سایت های طراحی شده در آوینا پرداز به صفحه نمونه کارهای طراحی سایت مراجعه فرمایید.

ثبت پروژه رایگان دسته‌بندی‌ها پروژه‌ها خدمات آزمون‌ها آزمایشی نحوه کار

به دست آوردن نظرات خریداران محصول و به تبع آن گسترش اطلاعات درباره سلایق طرفداران محصول

چه توجیهی برای استفاده از سایت طراحی شده در مقابل سایت از پیش آماده شده دارید و یا به عبارت دیگر چرا باید کار طراحی من را شما انجام دهید؟

مثل فروشگاه های سنتی، صفحه اصلی و بخش‌های بالایی و پایین صفحه یک فروشگاه آنلاین ویترین آن فروشگاه را تشکیل می‌دهند. تنها بایستی با کمکی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر باشید. شما باید بتوانید ویترین فروشگاه آنلاین خود را به گونه‌ای بسازید که مشتریان را به خریدار واقعی تبدیل کنید.

لینک های داخلی در وب سایت خود را فراموش نکنید: این لینک های به ظاهر بی ارزش، بهترین دوستان شما هستند. هرچه بازدید کننده بیشتر وقت خود را صرف کلیک کردن و پریدن از یک لینک به لینک دیگر کند ، موتورهای جستجو بیشتر می توانند سایت شما را کاربر پسند طبقه بندی کنند. در این صورت تعداد بیشتری از صفحات شما باز می شوند.

همچنین می توان در مرحله ثبت نام تمامی اطلاعات را از کاربر درخواست نمود تا در مرحله خرید تنها چند فیلد قرار داده شود که امکان تغییر آن برای مشتریان فراهم باشد.

اهمیت سیستم جستجو در اینجا کلیک کنید سایت فروشگاهی شما به اندازه ای می باشد که اگر درست عمل نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی را افزایش می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *