بهترین استراتژی برای طراحی وب سایت

سرعت یک وب سایت مخصوصا فروشگاهی علاوه بر مشتریان بیشتر در رتبه گوگل آن نیز بسیار تاثیر دارد .

یکی دیگر از خصوصیات شرکت طراحی سایت چیارا، امنیت بالا سایت های طراحی شده می باشد. اگر وب سایت شما از لحاظ امنیتی کیفیت بالایی نداشته باشد به راحتی قابل هک شدن می باشد و این اتفاق باعث نابودی کامل سایت می شود.

هر چه امکانات مد نظرتان بیشتر باشد، قاعدتا هزینه ساخت سایت وردپرسی نیز بیشتر خواهد شد. چرا که طراح مجبور است تا وردپرس را با توجه به خواسته شما سفارشی سازی کند.

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۳۰۳۵۹۰ ارتباط از طریق واتساپ: ۰۹۱۲۰۳۴۰۷۲۰ نسخه وب کانال تلگرام متاوب خدمات متاوب

بله؛ این امکان برای شما فراهم است تا چندین روش ارسال کالا برای فروشگاه خود تعریف کنید؛ فروشگاه به صورت خودکار هزینه هر روش را محاسبه کرده و به مشتری نشان می دهد.

طراحی گرافیکی صفحات تماس با ما، درباره با ما، قوانین و مقررات

سوالات متداول شما مشتریان عزیز در خصوص خدمات و قیمت طراحی سایت

ایا می دانید بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) به چه معناست؟ اگر شما سایت داشته باشید، پس نیاز به مخاطب دارید که سایت شما بازدید داشته باشد، درصد بالایی از مردم، خدمات مورد نظرشان را در گوگل جستجو می کنند، جستجوی گوگل امکانی رایگان است تا شما به هر خدماتی که نیاز دارید دست یابید. زمانی که شما در یک حوزه سایتی تخصصی دارید، رقبای بسیاری هم خواهید داشت که همگی در گوگل هستند و باید با آنها رقابت کنید، سئو یکی از راه های رقابت با بقیه سایت هایی هست که مانند شما هستند، هرچه سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه تر شده باشد، بهتر است و شما جز سه لینک اول گوگل قرار خواهید داشت.

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت نیز از خدمات ارائه شده توسط تیم سئو و تولید محتوای چیارا می باشد.

اگر بخواهیم این دو را را بسیار ساده تعریف کنیم: خواهیم گفت فرض کنید یک کامپیوتر تمام ۲۴ ساعت روز روشن و متصل به اینترنت باشد. به این کامپیوتر اصطلاحا سرور می گویند. بخشی از حافظه آن کامپیوتر که اطلاعات وبسایت شما بر روی آن ذخیره شده است، را اصطلاحاً هاست میگویند.

 امروزه برترین سیستم مدیریت اینجا محتوا وردپرس است. کاربران بسیار زیادی در جهان و ایران از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند.

فروشگاه محصولات فیزیکی (کالا) یا فروشگاه محصولات دیجیتالی (فایل، مجازی، همکاری در فروش)

این پکیج‌ها مناسب اساتید، مدارس، موسسات و آموزشگاه هایی با آموزش آنلاین می باشد

در پایان و آغاز کار تصمیم گیرنده نهایی شما هستید که انتخاب می کنید، خدمات طراحی سایت خود را به کدام یک از شرکت های طراحی سایت بسپارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *