کلیدی ساده برای طراحی سایت رونمایی شد

امکان ساخت فرم چند مرحله‌ای امکان ساخت فرم‌ها با فیلد‌های شرطی (مثلا اگر شخصی گزینه مالی را انتخاب کرد، یک فیلد برایش باز شود و از شخص موبایلش را بگیرد و اگر همان شخص گزینه طراحی سایت را انتخاب کرد، فیلد دیگری نمایش داده شود و از شخص آدرس سایتش را بگیرد) امکان ساخت فرم‌های محاسباتی که با علائم «جمع، تفریق، ضرب، تقسیم» انجام می‌شوند امکان ارسال فرم‌های پر شده توسط ایمیل به کاربر و مدیر سایت امکان مشاهده، حذف فرم‌های ثبت شده در پنل مدیریت امکان گرفتن خروجی اکسل از فرم‌ها و پیام‌های ثبت‌شده امکان اتصال فرم‌ها به درگاه بانکی و پنل‌های پیامکی (در صورت درخواست و سفارش این قابلیت می‌توانیم روی سایت شما نصب و تنظیم کنیم) توجه: این قابلیت برای ایجاد فرم‌های تماس، استخدام و از این مدل‌ها است و نمی‌توانید با آن آزمون‌های آنلاین پیشرفته بسازید چون اساسا قابلیت ساخت آزمون نیست. اتصال به درگاه پرداخت بانکی و پنل پیامکی

ما قصد داریم برای فروشگاه یک سایت راه اندازی کنیم و محصولاتمون رو اینترنتی بفروشیم. آیا به نظر شما این هزینه‌ای که برای طراحی سایت می‌کنیم جبران می‌شود؟

قیمت طراحی پورتال به عوامل بسیار زیادی از جمله امنیت اطلاعات و تعداد کاربرانی که به پرتال متصل می شوند بستگی دارد. جهت آگاهی از تعرفه طراحی پرتال لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید.

طراحی سایت فروشگاهی (طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی و…)

شاید شما هم یک وکیل و یا یک موسسه حقوقی معتبر بوده که به دنبال خدمات طراحی سایت حرفه ای می گردید، ما با ارئه خدمات مربوط به طراحی لینک منبع سایت وکلا، طراحی سایت دفتر وکالت و همچنین طراحی سایت برای وکلا، برای شما وکیل عزیز سایتی را طراحی می کنیم که از شهر های مختلف بدون پرداخت هزینه اجاره و رفت و آمد به شهر های دیگر، مخاطب های بسیاری را جذب کرده و بتوانید شهرت و کار خود را گسترش دهید.

کلیه حقوق این وب سایت نزد گروه علم و فناوری آسا محفوظ می باشد

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از صفحه طراحی سایت با قیمت ارزان بازدید کنید و جهت آشنایی با قوانین بهینه‌سازی سایت، اهمیت سئو در طراحی سایت را ببینید.

 انتخاب اینکه از کدام یک از بخش ها قصدشروع را دارید به خود شما بستگی دارد و مدت زمان یادگیری هر یک از این مراحل متفاوت است ب.

ایده ها ناب و خلاقانه مانند قلب یک برند است در اسپیناس وب هر وب سایت بر اساس ایده پردازی اجرا می شود در یک فرایند خلاقانه با تشکیل جلسات فکر و بررسی بازار اهداف برند از طراحی سایت مشخص می شود .

بک اند یا همان پشت صحنه طراحی سایت، مربوط به بخش برنامه نویسی سایت می شود و اگر شما بتوانید تکنولوژی های مربوط به بک اند را فرابگیرید، می‌توانید به عنوان یک طراح سایت شروع به کار کنید.

-    در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب گزینه مناسب جهت سایت خود یا هرگونه سئوال درباره قیمت و هزینه ها لطفا با ما  تماس بگیرید تا همکاران ما جوابگوی سوالات شما باشند. 

قطعا امکانات یک سایت فروشگاهی با سایت شخصی کاملا متفاوت است و یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت طراحی سایت، همین موضوع است.

دنیای پس از کرونا

یکی از مهم ترین عوامل موثر در هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس تهران یا طراحی سایت در سایر شهرها، اعتبار شرکت طراحی سایت با وردپرس است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *